January 2012

Love is when you look into someones eyes and see everything you need.

28. january 2012 at 9:39 | Smile* |  crap
~Love is when you look into someones eyes and see everything you need.

Hi everyone*
Dávám o sobě vědět. Je mi celkem dobře. Dneska bych měla jít ven. koupit nový sešity (hlavně na fyziku), vrátit knihy a možná jít i na bruslák s kamarádkou. I když, zrovna dneska se mi moc nechce, tak uvidím. Už ani nemám o čem psát. V poslední době, mám v hlavě úplně prázdno. nevím co si mám myslet a nevím komu mám věřit.




Přesně za tři měsíce budu mít narozky♥. Bude to čtrnáct let co tu na planetě zemi oxiduju.
No nic, měj te se. Vaše Smile*

Je zbytečné milovat někoho, o kom víme, že nás nikdy milovat nebude.♥

23. january 2012 at 19:44 | Smile* |  crap
~Je zbytečné milovat někoho, o kom víme, že nás nikdy milovat nebude.

Hi darligs*
Sice už sem nikdo nechodí, ale mě to nevadí. Nechci mít na svědomí to, že bych tu někoho unudila k smrti. Jak už jste si mohli všimnout, změnila jsem dess. Vypadá to, zamilovaně? Možná. Ale se mnou to nemá nic společnýho a dlouho mít taky nebude. Zvolila jsem tento lay, protože se hodil k písničce --> All about us. Moje oblíbená.♥ "stará oblíbená"...

Nicméně, zítra už se uzavírají známky, takže už konečně začnu žít ten poklidný život, bez jakýhokoliv stresu a učení. I když ty písemky tu budou pořád, jak jinak. o vysvědčení, ani nemluvě. Měla bych mít tři dvojky a jednu trojku. "Trojka" fakt skvělý. asi je ubohý doufat v to, že tam uvidím tu dvojku (takhle to dopadlo minule). Nenavidím fyziku. Dobře,, řešit tohle nemá fakt cenu, na světě se dějí horší věci.


Dneska jsem byla venku. a fotila, nebo spíš snažila se něco vyfotit. Prostě človek s mojí inteligencí jde ven fotit s foťákem, kterej vybitej. Oo. Celá já. vyfotila jsem asi tak jednu :D. Hooodně moc, ja vím. Ale mám jich tam pár ještě z minula, to jsem fotila z okna zrovna když sněžilo♥ tak možná, že vám je sem někdy dám.

To je asi všechno co jsem vám chtěla napsat. takže se s váma loučím. xoxo*

Největší zklamání, jakého můžete okusit, je zklamání se v sobě samém.♥

14. january 2012 at 10:19 | Smile* |  crap
~Největší zklamání, jakého můžete okusit, je zklamání se v sobě samém.♥

Asi nejdřív bych se vám měla omluvit, že to tu tak flákám. Neměla jsem čas ani náladu na blogování. a proto vám chci oznámit > nebudu tu tak často. mám plno jiných starostí a nechci prostě brát blog jako povinnost. už mě nebaví řešit jakou mám mít návštěvnost a kdo jak má lepší blog. Chci čas, který mi ale blogový svět, nemůže dát.

Víte, nevěděla jsem co mám od života čekat. před třemi lety, bylo všechno jiný. zdolala jsem všechny překážky mávnutím ruky a nezabývala se, komu jsem tím ublížila.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Abych se vrátila k deníčku. od silvestra jsem nepsala. takže,> hned v první den jsem onemocněla. házela jsem do sebe jeden prášek za druhým, abych mohla jít do školy. :D bylo to fajn. ležela jsem v posteli, pila čaj, četla knížku a všechno jídlo jsem měla hned vedle na stole. pár dní potom na to jsem ztratila mobil. no :D, potkalo mě štěstí, řeklo uhni a šlo dál. Dobře, takže mám nový mobil. uuff♥. a pak následovalo období "depkaře". Zasee. ale překonala jsem to a jsem ráda, že je to za mnou...

Škola. aaaa. samí testy, zkoušení a všechno možný. Příští týden mě čeká ještě čtvrtletka z dějáku, test z chemie, zkoušení z biologie, angličtiny a němčiny. Ale chtěla bych to dát tak na čtyři 2, což je podle mě fajn.

Mamka teďkon odjela na týden do Milána. Jenom na týden, takže by mělo všechno klapat. ségra v praze, a táta bohužel zůstal doma. Né, :D ale, když on vždycky příjde do obýváku a začne říkat všechno co mám udělat. Deptá mě to :D. budu se u toho i učit. začnu asi u biologie, ta mě aspoň trochu baví :D. Ou,a zapomněla jsem se zmínit, že máme ve škole novýho spolužáka ,DD. zatim good....tak já mizim,, {xoxo}
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





Smile*

Šťastný nový rok!♥

1. january 2012 at 0:00 | Smile* |  old diary


~Nový rok.
Nejspíš teď slyším cinkání skleniček se šampaňským, a beru mobil do ruky, abych stihla rozeslat novoroční přání všem přátelům. říkám si "bože. je to tu. můžu začít od znova..." a přitom se dívám z okna na ten ohňostroj.♥

Život je krátký. Tak běž a žij!
...