I'm happy today.♥

22. december 2011 at 20:48 | Smile* |  old diary
I'm happy today.♥

A teď jenom ty Vánoce...cukroví, stromeček, filmy, dárky a hlavně ta rodina pohromadě. to na Vánocích zbožňuju nejvíc. ale štve mě, že letos nebude sníh'. Koho ne? Sníh k Vánocům prostě patří. a tenhle rok napadl jeden milimetr sněhu, kterej nevydržel ani půl dne..Abych začla správně tak v pondělí jsme se učili jen první hodinu a pak šli na koncert. samozřejmě že jsem seděla vedle těch magorů. ae jako fajn že jo, když tam hráli milionáře :D. a navíc jsem byla od učitelky dostatečně daleko, abych kdykoli zmizela nepozorovaně ven :P. Ke konci školy jsme zdobili sromeček, celkem zábava sledovat jak shání mačetu ,D (učitelka) a když mi pak řekla, že mam ty větvičky s kamarádkou zamíst, tak jsme je hodili za skříň a bylo :D.
V úterý učení. Odpadla nám nultá <3 takže od osmi. Měli jsme psát z biologie, na kterou jsem se upe vyflákla :D, ale nakonec nám jí prominula ,D uf. taky jsem měla referát na literaturu z knihy *The last song*,, za jedna :P. tenhle den prostě v pohodě. Ve středu byli Andělský hry. jó, šlo to. i když ty fazole, který jsme nasbírali za různý úkoly, byli pak k ničemu. :DD protože když jsem si za pět fazolí koupila nějaký sušenky, zjistila jsem, že byli prošlý ,DD. takže fajn,,. odpoledne ve městě s kámoškama,. na chvíli k babičce a pak ven na oslavování narozenin tý teďka už čtrnáctiletý Tiny :P :D. Né Všechno nej eště jednou. ,D. uuuuhh.
No a dnešek♥ jsem si užila. Ráno naposledy do školy. Asi 45 minut jsme museli stát na chodbě a poslouchat koncert..ae to mi tak ani nevadilo :D. pak následovalo rozdávání dárků a rozbalování..* a to je všechno. Umřel náš prezident Václav Havel (R.I.P.) takže se zrušili besídky ://. ggrrr. jsem měla nejradši. no nic. rovnou jsem si to zamířila domů, sedla k počítači a robila všechno možný, hlavně poslouchala písničky od Megan Nicole <3 je skvělá. Měla jsem uklízet, ale na to jsem nějak zapomněla :D. pst. K večeři špagety s olivovým olejem* a teď si půjdu dát Manhattan <3 miluju tu zmrlinu, :D Zítra toho mám hrozně moc :// musím k babičce. jsem tam ráda. nestěžuju si. a taky musim uklízet :// dost zítřka,, teď je teď a teď chci Manhattan ,D. Chci si ty Vánoce užít. Vím, že budou super, jako každej rok i bez toho sněhu :'D..xoxo*

 


Comments

1 Lenka* Lenka* | Web | 23. december 2011 at 19:44 | React

Tak to bylo fajn tenhle tejden ,P*
s tou besídkou mě tky naštvali :/
Jinak u nás je sníh :P heeč ,ale dneska skoro všechen roztál :(
Vánoce si musíš užít hlavně kvůi dárkům nesmíš bejt smutná :(( aby se na tebe nezlobily :DDDD kecáám ,)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.