December 2011

Směj se, kdy můžeš...

31. december 2011 at 12:49 | Smile* |  crap
...Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL! ♥
~poslední den v tomto roce.
Zdravím. Nejdřív bych se vám chtěla omluvit, že jsem včera nenapsala. nějak jsem neměla náladu. :] včera jsem byla doma a koukala se na filmy. odpoledne jsem si pak eště byla zabruslit♥. celkem mi to jde :D. ale když jsem na ten led vlezla na poprvý myslela jsem, že je to konec :D. no a dneska. budu doma. nijak silvestra neoslavím :D. možná, že půjdu ven nebo tak. ale ani mi to nevadí, protože mi neni moc dobře > bolí mě v krku. :] Nový rok, nový začátek. celkem se těším :D. dala jsem si pár předsevzetí. pro tentokrát už tam není: Budu se víc učit. :D protože jak se znám, tak ví víte co.
Napíšu jsem ty nejzákladnější. :]


Nejvytrvalejší ze všech lásek je ta nešťastná.♥

28. december 2011 at 23:41 | Smile* |  crap
~nemůžu usnout.
V posledních dnech mám nějak posunuté hodiny. takže píšu teď, abych se nenudila. Dnešek byl takový víc zaplněný. Vstala jsem a šla se dívat na televizi. Začli zrovna dávat Sám doma tak jsem se dívala až do konce. Potom jsem měla v plánu se namalovat a jít ven, jenže mě kamarádky předstihly. nevěděla jsem, že příjdou, takže jsem na sebe hodila jen bundu a šla. eehh, naposledy kdy jsem šla do města jako strašidlo! :D. vážně tam jít nenamalovaná nebyl dobrý nápad. no nic, skočila jsem ještě domů, {namalovat se} a vyrazila jsem do knihovny, a nakoupit. něco do kosmetiky a něco k jídlu. Vrátila jsem se a skoro celý den proseděla u televize. byla bych radši na compu, ale bohužel byl celý den obsazený mojí "fakt bezvadnou sestrou". Večer jsem sledovala film Dům u jezera. trochu mi dalo zabrat to pochopit :D. nevím co teď. jak už jsem si zvykla, dojde mi energie někdy po dvanáctý...hmmm.

~dobře no. nudím se. ráda bych sem dala jedno video,ale nějak {sakrááá.} to nejde... zkusím to zítra. :D ae co teď?
Znáte film Pride and Prejudice? pýcha a předsudek. nedávno myslím, že dával v telce :D. já ho mám v mp4. boží♥ i knížka je fajn... Přemejšlím co zítra. Už jen čtyři dny a pak zase do školy. tři dny a bude nový rok. takže, když se zamyslím, připomínámi to, že bych se měla začít učit :D. nesnášim. nechápu nic z toho co jsme probrali. hlavně v chemii. grr. 1.1.2012 se nechci učit. :D né. ten den si chci užít. půjdu na bruslák a...ven a bude to super :]...žjou. Ten čas jsem pěkně zabila. omlouvám se, že jsem vás unudila k smrti :D. končím. jdu spát. zítra se pokusím sem dám to video ,] Tak GN. Vaše Smile*

Člověk nemění sebe, člověk mění názory.♥

27. december 2011 at 12:29 | Smile* |  crap

~Hi darlings.
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala. Jak jste si užili Vánoce? já jsem naprosto spokojená.moc.Dostala jsem to, co jsem si přála :*. A to brusle {tady} a mp4 {tady}. bože. ty brusle. Ah♥ :D. mp4, taky úžasná. :] pak jsem dostala černý punčocháče :D, řetízek {ve tvaru motýla s hodinkama}, knihu, obraz s mým jménem, voňavku, řasenku, pudr a nějaké peníze :]. myslím, že jsem na něco zapomněla, ale to už budou takové ty maličkosti.

inak, jak už můžete číst tam nahoře. blog je v rekonstrukci. Včera se mi podařilo změnit design a konečně udělat menu. Celkem se mi líbí :]. ae články jsem neuložila do nových rubrik, takže jsou prázdné > připravené na to, abych je v novým roce zaplnila ,]. no niic. půjdu se podívat na nějaký film ,D. mimochodem včera {nebo spíš dneska} jsem vůbec nemohla usnout. eště ve dvě hodiny jsem bloudila po domu. Tak si užijte to poslední úterý v tomhle roce. xoxo Smile*

Merry Christmas♥

24. december 2011 at 9:56 | Smile* |  old diary
Jsou tu. Vánoce♥. :D Těším se hrozně moc na dárky. a tajně doufám, že v tom největším dárku budou *brusle*. :] A co si přejete vy? :] inak včéra jsem si teda dala záležet na tom, aby můj pokoj vypadal k světu. a celkem se to povedlo :D. taky jsem byla u babičky, ke které by the way jedem i dneska :D. né. na Vánoce k ní jezdíme vždycky na oběd. ;] myslím, že na rybí polívku. nejim jí :D. takže pro mě budou řízky :D. waw. no to by bylo asi všechno. Počasí je hrozný no. ae tak co s tím dělat, změnit to nemůžem ,]. Ještě jednou VESELÉ VÁNOCE, všem A BOHATÉHO JEŽICHA. přeje Smile*

I'm happy today.♥

22. december 2011 at 20:48 | Smile* |  old diary
I'm happy today.♥

A teď jenom ty Vánoce...cukroví, stromeček, filmy, dárky a hlavně ta rodina pohromadě. to na Vánocích zbožňuju nejvíc. ale štve mě, že letos nebude sníh'. Koho ne? Sníh k Vánocům prostě patří. a tenhle rok napadl jeden milimetr sněhu, kterej nevydržel ani půl dne..Abych začla správně tak v pondělí jsme se učili jen první hodinu a pak šli na koncert. samozřejmě že jsem seděla vedle těch magorů. ae jako fajn že jo, když tam hráli milionáře :D. a navíc jsem byla od učitelky dostatečně daleko, abych kdykoli zmizela nepozorovaně ven :P. Ke konci školy jsme zdobili sromeček, celkem zábava sledovat jak shání mačetu ,D (učitelka) a když mi pak řekla, že mam ty větvičky s kamarádkou zamíst, tak jsme je hodili za skříň a bylo :D.
V úterý učení. Odpadla nám nultá <3 takže od osmi. Měli jsme psát z biologie, na kterou jsem se upe vyflákla :D, ale nakonec nám jí prominula ,D uf. taky jsem měla referát na literaturu z knihy *The last song*,, za jedna :P. tenhle den prostě v pohodě. Ve středu byli Andělský hry. jó, šlo to. i když ty fazole, který jsme nasbírali za různý úkoly, byli pak k ničemu. :DD protože když jsem si za pět fazolí koupila nějaký sušenky, zjistila jsem, že byli prošlý ,DD. takže fajn,,. odpoledne ve městě s kámoškama,. na chvíli k babičce a pak ven na oslavování narozenin tý teďka už čtrnáctiletý Tiny :P :D. Né Všechno nej eště jednou. ,D. uuuuhh.
No a dnešek♥ jsem si užila. Ráno naposledy do školy. Asi 45 minut jsme museli stát na chodbě a poslouchat koncert..ae to mi tak ani nevadilo :D. pak následovalo rozdávání dárků a rozbalování..* a to je všechno. Umřel náš prezident Václav Havel (R.I.P.) takže se zrušili besídky ://. ggrrr. jsem měla nejradši. no nic. rovnou jsem si to zamířila domů, sedla k počítači a robila všechno možný, hlavně poslouchala písničky od Megan Nicole <3 je skvělá. Měla jsem uklízet, ale na to jsem nějak zapomněla :D. pst. K večeři špagety s olivovým olejem* a teď si půjdu dát Manhattan <3 miluju tu zmrlinu, :D Zítra toho mám hrozně moc :// musím k babičce. jsem tam ráda. nestěžuju si. a taky musim uklízet :// dost zítřka,, teď je teď a teď chci Manhattan ,D. Chci si ty Vánoce užít. Vím, že budou super, jako každej rok i bez toho sněhu :'D..xoxo*


Jestliže vás netěší to, co děláte tak s tím přestaňte. ♥

18. december 2011 at 14:09 | Smile* |  old diary
Jestliže vás netěší to, co děláte tak s tím přestaňte. ♥

Když si uvědomím, že za necelé dva týdny bude nový rok, nutí mě to přemýšlet o tom, co chci změnit. Chci změnit svůj život. Proč? protože v životě si můžeme vybrat jednu ze dvou cest: Buď budeme napodobovat jiné nebo si vytvoříme vlastní budoucnost. Kdybych si aspoň trochu věřila, vybrala bych si tu druhou...ale nevěřím. Jenže to není jediná věc co mi vadí. Vadí mi to, že nedělám to, co chci. Nechci se jenom flákat, nechci všechno nechávat na náhodě, nechci se zatěžovat věcmi, které stejně nejdou změnit nebo vyřešit, nechci jenom stát a dívat se jak všechno kazím. Chci žít svůj život, být v něm úspěšná.

Spokojenost se sebou samým je ve skutečnosti to nejvyšší, v co můžeme doufat.♥

11. december 2011 at 17:00 | Smile* |  old diary
Spokojenost se sebou samým je ve skutečnosti to nejvyšší, v co můžeme doufat.♥

fine. konečně mam to menu. Stačí klinkout na I'm writing... a jste tam. abych nezapomněla říct, menu jsem musela psát dvakrát. proč? omylem jsem zmáčkla nějaký blbý tlačítko a článek se vymazal. Zákon schválnosti. No nic, nechám compa trochu vychladnout. je zapnutý přece celý den. :D. tak se mějte a užijte si večer. xoxo Smile*

I'm writing.

11. december 2011 at 16:44 | Smile*
You can read.
my diary.
my wishes.

About admin.
Smile*, 13. She is a crazy girl. She loves her friends, family and pets. She likes sports, music, movies, books, animal, good food, her world,blog.cz,weheartit,facebook.
favourite: sports>florball,football,basseball,volleyball,swim.music by>selena gomez,avril lavigne,bruno mars,lmfao.movies>harry potter, twilight,disney movies.books>fantasy books, milníky na mé cestě, romeo a julie, poslední píseň.animal>all.food>chips.
She don't like school,lies,spiders,darkness,blood,pain.

My favourite blogs.

Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. ♥

11. december 2011 at 11:50 | Smile* |  old diary
Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. ♥

Hi everyone! jak se máte? já celkem fine. Víkend už bude zase u konce. :[ Dneska celá moje rodina jede pryč, k máminý kámošce, takže sama doma ♥. :D tak to mám nejradši. Nikdo mi do ničeho nebude kecat. uuff. Mám v plánu dopsat menu, sice nevím jak, ale chci něco vymyslet. Uvidíme ;] Pak se musím učit. grr. i když předem vím jak to opět dopadne :D.