September 2011

Change.

27. september 2011 at 17:49 | Smile*

Zdravím všechny.
Ááh. Nějak to tu vázne. Já vím, na blog kašlu, ale snažím se si na blog udělat čas. Někdy nemám o čem psát, někdy tu nejsem, někdy se mi myšlenky hrnou někam jinam a někdy se mi prostě nechce..Je to jen otázka času.

Tak či tak. Obdivuju některé blogy, že prostě dokážou pořád o něčem psát, dokážou napsat poutavý článek..možná byli moje články chváleny, ale podle mě to není pravda. Píšu nesmyslný věty :D.

Hug me!

23. september 2011 at 21:22 | Smile*
Oh .. shit :D!

Jáj, že já se někdy stavím..Omlouvám se, momentálně jsem napůl chcípla a svoje očidržim otevřený jen tak tak ,D..Stihla jsem uložit pár obrázků z we♥it :D! Jó zase. Sem pořád venku, nebo se učím. Dneska na vinobaní :D na autíčkách :P :D Ano, ano. Zjistila sem že neumím řídit ,DD, naštěstí vedle mě seděla kámoška :D..i když ta taky nevěděla, že je něco jako pedál, takže polovinu času sme stáli na jednom místě :D..Ou. Tak tady pár těch obrázků ,).


Everybody. :]

18. september 2011 at 16:09 | Smile*
Hi Everyone!

No, rozhodla jsem se napsat teď, než zase zmizím :D. Právě se učím. Bohužel. Venku je stejně hnusně tak co bych měla jinýho dělat :D. Televize mám dost, tak sem si řekla, že se aspoň něco našprtám :P :D. Předtím jsem se dívala na "Ella Enchanted". Určitě znáte. V češtině je to: "Zakletá Ella". Taková pohádka :D. Ale mě se líbí. Mno jo. Tak zpátky do učení ,D. Mám tu pro vás pár obrázku z we♥it (vim :D už s tim prudim!). Bye*

Život se nepíše, život se žije.

17. september 2011 at 11:00 | Smile*
Zdravím všechny!

Nevím jak vy ale jsem ráda, že opět víkend. Jasně, nemám co dělat, všechno stíhám, ale přesto škola je záhul ,D. Abych pravdu řekla dochází mi nápady co psát, dochází mi inspirace..Možná je to tím, že už moc nečtu. Prostě už mě to nebaví.. Teď jenom časák, časák a časák ,D..něco málo nakreslím, ale z tý patlanice se nedá nic poznat. Každopádně, teď zase hledám obrázky na we♥it :D a poslouchám songy. Nějak sem si našla oblibu v těch pomalých písničkách bez textu, líp se při nich učí i přemýšlí ,D. V poslední době přemýšlím často ,D a to o lidech, o kterých sem si myslela, že jsou pro svět nepodstatný, že nikdy nevyšplhají na vrchol jejich cesty a že nic nedokážou. Teď ty lidi obdivuju a chci být jako oni.


Jak příjemný psát při písničce Darlin, 4 Real, Goodbye, Get Over It :D.♥ Jaj. Dneska chci napsat všechno do školy a v neděli si dopřeju den pro sebe ,D Ke všemu přijede moje sestra, takže bych trochu měla uklidit, ať zas nenadává :D. Vlastně se jí ani nedivím, když nemá čas ani na sebe. Hmm. J,) ,D..Tak..Se mějte ,))!/*


|11.9.| - My aunt

11. september 2011 at 18:21 | Smile*
Hi Everyone!

Ještě než začnu, chtěla bych napsat upřímnou soustrast rodinám všech zesnulých hokejistů..Rachůnek, Vašíček a Marek. Úžasní hokejisti!* R.I.P.!! Jediný co bych si teď přála je prodloužit víkend. Být doma, odpočívat, přemýšlet a psát si s přáteli na facebooku♥. Za dvanáct hodin zazvoní budík a já budu vstávat a opět pospíchat do školy..

V pátek..jsem byla odhodlaná přetrpět ten poslední den, hráli jsme flórbal♥ (vyhráli jsme)a poslední hodina dějáku, samozřejmě mě vyzkoušela :// a já nic neuměla. Aspoň, že 2-3. Stejnak mi to nedalo a zkazilo mi to celej den..Šla sem ven a pak s kámoškou na volejbal. Trénovali jsme smeče :D. Huu. Dobelhala sem se domů, zkoukla Harryho Pottera a praštila sebou dopeřin :D. V sobotu, tak trochu sem se ulejvala..celej den totiž na compu a lovila jsem fotky z we♥it :D..to já ráda. Dnes jsem doháněla školu. A nově nalakovala nehtíky :D..Jů. (průhlednim lakem ,D)..teď už na mě čeká vana :D..


|8.9.| - Ou shit.

8. september 2011 at 19:54 | Smile*
Wow.
Včéra jsem byla poprvý na tom volejbalu s kámoškou :D sem si myslela, že si prostě zahrajem..ne. :D prostě skákání, běhání, posilování..ehh..:D upe mě bolej svaly, ae baví mě to ,)) :D..Yes,,..dneska sem měla od mamči masáž♥ :D takže všechno v cajku :D..

A co ve škole? :D No..popravdě, tenhle rok bude tělák fakt drsnej :DD..když nám dali učitele :D, ae myslim, že bude prdél :P :D O biologii sme měli ve třídě živýho chameleona :D..huuu..chci taky :D..a pak odpoledne jsem byla ve městě ,DD No a teď tu sedim, píšu a píšu :DD..zejtra sestra odjíždí do Itálie, takže udu mít klídek :P :D....

Eště ohledně blogu..nebudu tu tak často ;//..prostě škola..:D jak jinak..znáte to..a také ruším Affiliates..nestíhám vás obíhat a prostě...ne a ne..Kristen a Christinu si nechám :D..pokud chcete ;))..Tak se loučím. Bye.

|6.9.| - Small.

6. september 2011 at 18:29 | Smile*
"Člověk udělá hodně, aby ho milovali, a všechno, aby mu záviděli."

Ahoj. Jasný, teď si myslíte, že sem ta co vždycky něco slíbí a neudělá to..ale já taková nejsem. Nejsem a nikdy nebudu..po tom co dopíšu tenhle článek hned se vrhnu do psaní Affiliates..zatím napíšu jen provizorní ;))..Teda ve škole sem jak "kráva" co se znaží něco pochopit :D..prostě jen pár dní ve škole a já chcípám :DD..

[4.9.] - Šprt.

4. september 2011 at 12:30 | Smile*
No..tak už je ze mě šprtík. :D Učím se! Jo a jo ..

No a? Myslím, že na tom není nic strašnýho, že je ze mě šprt..teda myslim :D..musím máknout..miinule sem to dala jen tak tak, tak tenhle rok budu mít klid :D..Zas tak velkej šprt nejsem :D že bych měla samí to ne..:D..to je na můj ubohej mozek moc těžký..hlavnim důvodem je plavání...skončila jsem, tak ať to za něco stojí! ovšem, našla jsem si volejbal :D. A celkem se i těším. No nevim. :D Moje ségra je blázen. :D Sorry. Ale chce chodit i na dobrovolný tréninky! To je 8x týdně! nehledě na víkendy..to jsou eště závody!..Dyť je ve třeťáku!..Každopádně skončí to tak, že všechny domácí práce jako mytí nádobí, luxování, uklízení dopadne na mě ://..


Co máte proti Justinovi Biebrovi? :D Taky jsem ho nemusela a nemusim :DD..ae uvědomte si, že on si plní svoje sny!! Podle mě je fajn :D..že bych byla jeho bláznivá faninka to ne..:D ae vážně..Některým příde Justin jako trapnej kluk, kterej zpívá jako holka. Ale aspoň něco dokázal...Jo. :D a já ho za to obdivuju :P :D..

Affiliates dopíšu URČITĚ dneska večer :D..to vám zaručuju!

Ty woe. Zvykla sem si usínat s hudbou :D..takže celej den mam zapnutý rádio :D Brrrr..Mam hlad :DD hmm..dala bych si hranolky♥ a co třeba k tomu smažák :D :P..né. Doma jsou jen brambůrky :D no co..vemu si Chipsy a sednu k telce..Pauza :D..přepsala jsem už biologii :D..Sem dobráá! :D Bye.*

Edit: Nejde mi blog.cz ://, pokusím se napsat affiliates zítra ;))!

[3.9.] - Už neplavu.

3. september 2011 at 14:40 | Smile*
Ahoj! :)) Ty jo..za sebou máme dva dny školy, a já sem upe tuhá :D. mm..včera jsem šla do školy..na ty demostrace už fakt nemám :D. Myslela jsem, že tam do tý školy jenom zajdu, jenže nám začla číst školní rád!! :D takže nás pustila až potřech hodinách..hmm..dobrý no :D Pak sem pádila do města s kámoškama.. a domů..dopisovala jsem index (žákajdu :D) ..a pak..ten nejlepší dárek! :D Ředitelka odejde! Konec demonstrací!! :D

Čím dál tím víc se těším na volejbal :P :D
A dnes? :D Přepisování biologie a dějáku ..Fuck! Momentálně, mám přestávku a sem na facebooku :D..Na spřátelení vám odpovím až večer..dám si něco k jídlu a půjdu čumět na bednu..

Bye.

[1.9.] - School

1. september 2011 at 19:35 | Smile*
Zdarec!* mm..se omlouvám, že sem včera nenapsala ;D byla jsem v čajce a pak sem neměla čas..v čajce zase výtlemy :D, jak jinak..:P..a dnes..První den ve škole. :D Mě se povedlo zaspat http://emo-hannah.blog.cz/ae přišla jsem v čas...né do školy :D na demonstraci proti ředitelce ;D tákže nudáá..mě už ty demonstrace nebavěj :DD..takže sme tam jen tak stáli, ako prkna asi do dvanácti 43453.gif image by Salisko..a pak šli do fástfáče na hranolky♥ a procházeli se...No..odpoledne sem měla sraz s kámošema z tábora... :D Tam nuda. Opět. ..

Edit: Obnovila jsem Spřátelení! Budu ráda když to zkusíte a zapíšete se ;)).